Chirurgijos technologijos

 
 
 

UAB "Chirurgijos technologijos" vienintelė ir pirmoji Respublikoje įdiegė naują paslaugą - chirurginių instrumentų renovaciją (atnaujinimą). Tokiu būdu gydymo įstaigos sutaupo nuo 30 iki 70 procentų lėšų, reikalingų atnaujinti ar papildyti esamų chirurginių instrumentų bazę.

Instrumentų atnaujinimas atliekamas instrumentų gamykloje CHIFA, Lenkijoje, kuri įkurta 1945 metais ir šiuo metu gamina instrumentus ir atlieka jų renovaciją daugiau kaip 70 pasaulio šalių. Gamykloje dirba per 1000 žmonių, joje įdiegti ISO9001 ir EN46001 standartai, gaminiams suteiktas CE ženklinimas.

Gamykla turi pilną metalų apdorojimo technologinę bazę bei metalo tyrimo laboratorijas tiek gaminamų, tiek atnaujinamų instrumentų kontrolei. Po renovacijos atnaujintiems instrumentams suteikiama garantija. garantinis laikotarpis 12 mėn. atliktiems darbams (pvz. kietmetalio įdėklams, žirklių ašmenims ir kitoms atliktoms procedūroms). Garantija netaikoma, jeigu instrumentas buvo naudojamas ne pagal paskirtį, nesilaikant priežiūros ir eksploatacijos instrukcijų, jeigu veikiamas pernelyg didelės jėgos lūžo pusiau.

Instrumentai atnaujinimui yra atrenkami pagal vizualinį ir funkcinį testus. Po to instrumentai siunčiami į gamyklą, kur atliekami detalūs instrumentų patikrinimo testai: ar nėra mikroįtrūkimų, giluminės korozijos, ar instrumento parametrai leidžia atlikti paviršiaus apdorojimo darbus, kad instrumentas atliktų savo funkcijas ir atitiktų standartus. Taip pat patikrinama, ar  nėra kitokių nematomų ar užslėptų defektų. Atrinktiems instrumentams atliekamos renovacijos (atnaujinimo) procedūros, o tuos instrumentus, kurių atnaujinti negalima, siūlome pakeisti naujais arba jie grąžinami užsakovui neremontuoti.

Adresas ir kontaktai

Ateities pl. 40, 52112 Kaunas

Tel. +370 37 353558

Faksas +370 37 350373

e-paštas ctech@ctech.lt